Haber

Trendyol 1. Lig 18. Hafta Sonuçları ve Puan Durumu

Trendyol 1. Lig’in 18. haftası Altay-ASTOR Enerji Şanlıurfaspor maçıyla tamamlandı.

Haftanın kapanış maçında Altay, evinde Şanlıurfaspor’u 1-0 mağlup etti.

Ankara Keçiörengücü’nü 2-0 mağlup eden lider Eyüpspor puanını 45’e çıkardı. Sakaryaspor karşısında deplasmanda 2-1 galibiyetle dönen Göztepe ise 35 puanla ikinci sırada yer aldı.

Play-off hattında yer alan takımlar arasında Kocaelispor 33 puan, Bodrum FK ve Sakaryaspor 32 puan, Ahlatcı Çorum FK ve Teksüt Bandırmaspor ise 30’ar puanla yer aldı.

Sonuçlar

Sakaryaspor-Göztepe: 1-2

Teksüt Bandırmaspor-Erzurumspor FK: 0-0

Bodrum FK-Bitexen Giresunspor: 4-0

Adanaspor-Boluspor: 1-1

Eyüpspor-Ankara Keçiörengücü: 2-0

Manisa FK-Kocaelispor: 2-1

Ahlatcı Çorum FK-Tuzlaspor: 2-1

Ümraniyespor- Gençlerbirliği: 1-1

Altay-ASTOR Güç Şanlıurfaspor: 1-0

Puan durumu ???????

Trendyol 1. Lig’de 18. hafta maçları sonrasında oluşan puan durumu şöyle:

O

G

B.

M.

A.

e

AVCILIK

P.

1.EYÜPSPOR

18

15

0

3

48

15

33

45

2.GÖZTEPE

18

11.

2

5

28

13

15

35

3.KOCAELİSPOR

18

10

3

5

30

22

8

33

4.BODRUM FK

18

9

5

4

27

13

14

32

5.SAKARYASPOR

18

9

5

4

29

20

9

32

6.AHLATCI ÇORUM FK

18

9

3

6

32

19

13

30

7.TEKSÜT BANDIRMASPOR

18

8

6

4

23

15

8

30

8.GENÇLERBİRLİĞİ

18

7

7

4

20

20

0

28

9.ÜMRANİYESPOR

18

6

5

7

20

22

-2

23

10.BOLUSPOR

18

6

5

7

14

20

-6

23

11.MANİSA FK

18

5

7

6

22

19

3

22

12.ERZURUMSPOR FK

18

4

8

6

17

20

-3

20

13.ADANASPOR

18

6

2

10

17

26

-9

20

14.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ

18

5

4

9

15

24

-9

19

15.ASTOR GÜÇ ŞANLIURFASPOR

18

3

7

8

11.

24

-13

16

16.TUZLASPOR

18

4

4

10

17

31

-14

16

17.ALTAY

18

4

2

12

11.

36

-25

11.

18.BİTEXEN GİRESUNSPOR

18

2

3

13

11.

33

-22

9

NOT: Altay’ın 3 puanı silinmiştir.

19. hafta

Trendyol 1. Lig’de 19. hafta maçlarının programı şöyle:

19 Ocak Cuma:

20.00 Bitexen Giresunspor-Ahlatcı Çorum FK (Çotanak Spor Kompleksi)

20 Ocak Cumartesi:

13.30 Erzurumspor FK-Bodrum FK (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Boluspor-Teksüt Bandırmaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Kocaelispor-Eyüpspor (Yıldız Entegre Kocaeli)

21 Ocak Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Altay (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Manisa FK (Aktepe)

16.00 ASTOR Power Şanlıurfaspor-Adanaspor (11 Nisan)

19.00 Gençlerbirliği-Sakaryaspor (Eryaman)

20.00 Göztepe-Ümraniyespor (Gürsel Aksel)

haber-demirozu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu