Haber

Sultangazi’de gündüz hırsızlık girişimi kamerada

Sultangazi’de gündüz hırsızlık girişimi kamerada

Hırsızların peşine düştü ve o anları cep telefonuyla kaydetti.

İSTANBUL – Sultangazi’de gündüz saatlerinde bir binanın duvarına örümcek adam gibi tırmanarak yabancı asıllı ailenin yaşadığı apartmana girmeye çalıştı. 2 hırsızın evin sahibi kadının onları fark edip bağırması üzerine kaçtığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, önceki gün öğle saatlerinde Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yabancı uyruklu bir kadın evinde yalnızken, binanın arka tarafındaki mutfak bölümündeki duvara tırmanarak pencereden içeri girmeye çalışan iki kişi, bir anda karşı karşıya geldi. rezidansın sahibi bayan. Kendilerini fark eden kadının bağırmasıyla 2 kişi paniğe kapılarak kaçmaya başladı, örümcek adam gibi tırmanarak çıktıkları duvardan kurtuldular.

Kameralara yakalanan o anlar

Evin sahibi olan yabancı uyruklu bayan, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydederken panik içinde bağırmaya ve bağırmaya başladı. İki hırsıza yaptıklarının yanlış olduğunu belirtmek isteyen kadın, “Haram Haram” diyerek tepki gösterirken, kaydedildiklerini anlayan iki kişi kaçarken yüzlerini saklamaya çalıştı.

akkus-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu