Haber

CHP İzmir İl Müdürlüğü ‘İktidara yürüyoruz’ sloganıyla fener alayı düzenledi

KERİM UĞUR

CHP İzmir İl Başkanlığı, “İktidara yürüyoruz” sloganıyla fener alayı düzenledi. Fener alayına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın, “Seçmene karşı psikolojik bir savaş içindeyiz. Çok manipülatif mesajlar gelecek, şu anda bizim tarafımız umudu, rakibimiz korkuyu örgütlüyor. Umut ağırlıklı olacak” dedi. kazanç.”

Fahrettin Altay Meydanı’ndan başlayıp İnönü Caddesi boyunca Hatay ilçesine kadar devam eden yürüyüşe CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, milletvekilleri, milletvekili adayları, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“TARAFIMIZDA UMUT, RAKİMİMİZDE KORKU DÜZENLENİYOR”

Fener alayına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın şunları söyledi:

“Seçmenle manevi bir savaş içindeyiz. Çok manipülatif açıklamalar da gelecek. Şu anda bizim tarafımız umut örgütlüyor, rakibimiz kaygı örgütlüyor. Umutla kazanacak. Tedbirli olmamız lazım, gelmemiz lazım.” provokasyonlara.Biz stratejimizi seçimin son dönemecinde umutlandırırsak bu seçimi kazanırız diye oluşturduk.Stratejimiz başarılı.Rakibimiz strateji oluşturamadı. 2019 seçimleri, “Sandıktaki son oylar sayılana kadar arkadaşlar motive olacak ve biz bu işi bitireceğiz. Olağan seçim günü sorumlu arkadaşımızın dışında hiçbir mesaja itibar etmememiz gerektiğini öğreneceğiz. Manipülatif içerikten kim daha sorumluysa onunla birlikte yol yürüyeceğiz ve bu işi birinci sınıfta bitireceğiz.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu