Teknoloji

Yeni BMW R 12 nineT ve BMW R 12 Türkiye’ye geliyor

Motorrad, 2013 yılında markanın 100 yıllık geçmişiyle bütünleşen iki silindirli boxer motorun güncel versiyonunu ve klasik tasarım çizgisinden ödün vermeyen BMW R 12 nineT ve R 12 modellerini de bünyesine ekledi. ürün yelpazesi.

Geniş kişiselleştirilebilir tasarımı, güncel iki silindirli boxer motoru ve çağdaş teknolojik özellikleriyle öne çıkan yeni BMW R 12 nineT ve R 12, Şubat ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.

Yeni motosikletler neler sunuyor?

Yeni BMW R 12 nineT’nin motoru 109 beygir gücü üretirken, R 12’nin ünitesi 95 beygir gücüne sahip.

Yeniden tasarlanan şasi sayesinde yeni BMW R 12 nineT ve yeni BMW R 12, koltuğun altına entegre edilen hava kutusu sayesinde motorun ihtiyaç duyduğu soğuk havaya daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşıyor.

Yeni BMW R 12 nineT ve Yeni BMW R 12, teknik detayları ve iyileştirmeleriyle hem klasik hem de sportif kullanıcıların taleplerini karşılıyor.

Yeni BMW R 12 nineT, fırçalanmış alüminyum deposu, açık renkli kaplamalı yan panelleri ve koltukla birbirini destekleyen yükselen tasarıma sahip kuyruk yapısıyla dinamik bir görünüme sahip.

Yeni BMW R 12 nineT’nin ergonomik yapısı, arka kısmının bir önceki modele göre 30 mm daha kısa olması ve dar tasarımlı yakıt deposu sayesinde öne çıkıyor.

Yeni BMW R 12, 1970’li yılların BMW /5 modellerini hatırlatan, klasik cruiser motosiklet tasarım dilini vurgulayan detaylara sahiptir.

Tekli ve eğimli koltuk, arka lastik kapağının yere yakın monte edilmesiyle alçalan bir tasarım çizgisi oluşturuyor. 19 inçlik ön tekerlek, 16 inçlik arka tekerlekle birlikte motosikletin duruşunu destekliyor.

Yeni BMW R 12 nineT, kullanıcılarına standart olarak hız ve zaman saatli iki analog gösterge paneli, USB-C bağlantı noktası ve 12V soket erişimi sunuyor.

Yuvarlak göstergeler LIN-Bus aracılığıyla iletişim kurarak kontrol ve ekran ünitelerini ayrı ayrı özelleştirmenize olanak tanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu