Haber

Uysal: “Binlerce vatandaşımızın ölümüne neden olan bu keyfilik yerine, güven ve barış içinde, ekonomik olarak ‘yaşanabilir’ bir Türkiye’yi kuracaklar…

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Millet İttifakı başkanlarının “deprem” özel gündemli toplantısının ardından, “Binlerce vatandaşımızın ölümüne neden olan bu beceriksizlik, denetimsizlik, bu keyfiyet ‘ Güven ve huzur içinde ‘yaşanabilir’ Türkiye’yi hep birlikte, maddi ve manevi yaralarımızı saracak, hep birlikte saracağız” dedi.

Millet İttifakı liderleri bugün; ‘Deprem’ özel gündemiyle Saadet Partisi Genel Merkezi’nde bir araya geldi. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, görüşmenin ardından sosyal medya hesabından; şu mesajı paylaştı:

“Binlerce vatandaşımızın ölümüne neden olan bu beceriksizlik, kontrolsüzlük, bu keyfilik yerine güven ve barış içinde ‘yaşanabilir’ bir Türkiye’yi hep birlikte kuracağız, maddi ve manevi yaralarımızı hep birlikte saracağız. Bir kez daha hep birlikte saracağız. , Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.”

ozalpajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu