Ekonomi

Shiba Inu ve Bugatti Group yakında büyük bir ortaklık ilan edebilir

Meme paraları, ekosistemleri içinde kıyasıya bir yarış içinde. Projelerin yaptığı anlaşmalar dikkat çekiyor. Bu bahiste en çok öne çıkan dogecoinve shiba inu oldu. Birçok şekilde ödeme olarak kabul edilebilen mem varlıkları piyasada daha hızlı benimsenir.

Geçtiğimiz günlerde bir haberde Shiba Inu ile dev bir marka arasındaki iş birliği dillere destan oldu. Kripto para birimi, Bugatti Group ile ortak olabileceğini açıkladı. Bu duyuru projenin resmi Twitter hesabından geldi.

Shiba Inu ekosisteminin sosyal medya hesabından atılan bir tweet’e göre, memlerden ilham alan kripto para birimi ile Kuzey Amerikalı lüks marka Bugatti Group arasında yeni bir ortaklığın geleceği belirtildi.

Shiba Inu’dan gelen dev bildiri onaylanacak mı?

Meme Coin’in yaptığı açıklama değerli olsa da uzlaşmanın tam detayları gelmedi. Bu, uzlaşmanın şu anda tamamlanmadığına dair söylentileri gündeme getiriyor.

Shiba hesabından paylaşılan tweet’e göre

Shiba’nın etkinlik duyurusu için Bugatti Group’un sosyal medyadaki resmi hesabını etiketlemesi dikkatlerden kaçmadı.

Montreal merkezli lüks marka, ileri teknoloji ve makinelerle donatılmış yeni bir tesis inşa etmek için yatırım yapmıştı. Bugatti Group, bagaj ve çapraz çantalara ve yakında uluslararası perakendecilerin web sitelerine türünün tek örneği NFT’ler basmak için BAYC ile ortaklık kurdu.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

iscehisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu