Teknoloji

LoL Game CONV/RGENCE Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Yayıncı Riot Forge ve geliştirici Double Stallion, aksiyon platform oyunu CONVERGENCE: A League of Legends Story’nin bu yaz Steam, Epic Games Store ve GOG aracılığıyla PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. League of Legends’ın sevilen şampiyonlarından birini alarak ilerleyeceğimiz bu oyunda her türlü tehlikeyi aşmaya çalışacağız.
 
Riot bu yıl üç LoL oyunu yayınlayacak
 
 
 
Bu yıl LoL dünyasını daha da genişletmek isteyen Riot, bu kapsamda oyunculara üç farklı LoL oyunu sunmak istiyor. Bu LoL oyunlarına The Mageseeker: A League of Legends Story, CONVERGENCE: A League of Legends Story ve Song of Nunu: A League of Legends Story dahildir.
 
Double Stallion Games ekibi tarafından geliştirilen CONV/RGENCE: A League Of Legends Story, Ekko ile ilerleyebilecek ve parkur tarzı zorluklarla karşılaşacağız. Bu zorlukların üstesinden gelmek için diğer karakterlerin gücünü kullanıp farklı bölgeleri keşfedebileceğiz. Aksiyon ve dövüş sisteminin de yer aldığı bu oyunda birçok yeteneği kullanıp geliştirebileceğiz.
 
Oyunda Ekko, Piltover ve Zaun şampiyonları yer alacak.
 
yayınlanan fragman
 
 

haber-puturge.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu