Haber

Hande Doğandemir’den Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur’u Hedef Alan AKP Yöneticisine Yanıt

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremin ardından birçok kurum ve kuruluş tarafından 10 ilimize hız kesmeden yardımlar gönderiliyor. Ahbap ve Oğuzhan Uğur’un ekibi de depremin ilk gününden itibaren depremzedelere yardım elini uzattı. Bu iki ekip de ünlü isimlerle hareket ederek milyonlarca bağış topladı ancak bu bağışlar bazılarını rahatsız etti. Bir AKP yöneticisi, sosyal medyada Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur’u hedef aldı. Oyuncu Hande Doğandemir daha fazla dayanamayarak AKP yöneticisine yanıt verdi.

Türkiye’yi sarsan ve binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremin ardından çok sayıda sivil toplum kuruluşu, gönüllü, belediye ve ünlü isim deprem bölgesine yardım ulaştırmak için canla başla çalıştı.

Aynı zamanda Haluk Levent’in kurduğu Ahbap’ın ekibi ve Oğuzhan Uğur’un Babala ekibi ünlülerle el ele vererek bağış topladı.

Bizler hep depremzedelerin yaralarını sarmaya çalışırken, Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur’un kaynak yaratmasından rahatsız olanlar da oldu. AKP’nin Yönetim Kurulu Üyesi Berk Can Doğan yaptığı paylaşımla bu iki ismin amacını gösterdi.

Gelen tepkilerin ardından Doğan, sosyal medyaya düştüğünü söylediği bu paylaşımı yaptı.

Ünlü oyuncu Hande Doğandemir de Doğan’ın bu amacını gösteren paylaşımına yanıt verdi.

Doğan, “Kimse seni tanımıyordu ama artık hepimiz tanıyoruz hadi yine iyisin” dedi. söz konusu.

Daha sonra ikili arasında bu diyalog gelişti.

kucukcekmeceajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu