Yaşam

Dünya Kupası finalini izlemek için Katar’a giden Burak Özçivit izdiham yarattı! Korumalarla birlikte hayranlarının arasından güçlükle sıyrıldı.

Geçtiğimiz günlerde taciz suçlamasıyla gündeme gelen dünyaca ünlü oyuncu Kevin Spacey ile yaptığı paylaşıma tepki toplayan Burak Özçivit, Dünya Kupası finalini Katar’da izledi. Rol aldığı projelerdeki başarısıyla adından söz ettiren Özçivit, Katar’da hayranları tarafından karşılandı.

YÜRÜMEKTE ZORLUK GÖRDÜ

Hayranlarından yoğun ilgi gören Burak Özçivit izdiham yarattı. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarıyla buluşmaya gelemeyen Özçivit, savunmaların yardımıyla uzaklaştırıldı. Yürümekte zorlanan Özçivit’in paniği yüzüne yansıdı. Instagram’da 22.5 milyon takipçisi bulunan Özçivit, o anları da Instagram hesabında paylaşmayı ihmal etmedi.

KEVIN SPACEY İLE POZ VERMEK TEPKİ ALDI

Burak Özçivit, aralarında bir çocuğun da bulunduğu çok sayıda cinsel istismar suçundan yargılanan Kevin Spacey ile Katar’da bir araya geldi ve maçı izledi. O anları Instagram hesabından paylaşan oyuncu, eşi Fahriye Evcen’den de kalp emojisi yorumu aldı. Cinsel istismardan yargılanan Spacey ile poz verdiği için sosyal medyada gündem olan Burak Özçivit, “Bu kişiyle aynı karede olmak utanç verici” yorumunu yaptı.

TEPKİLER SONRA PAYLAŞIMI SİLDİ

Paylaşımın ardından ünlü isimlerin ve sosyal medya kullanıcılarının hedefi olan Burak Özçivit, eleştirilere yanıt vermedi. Sessizliğini koruyan Özçivit, 22.5 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı paylaşımı yorumların ardından sildi. Eleştirilerin ardından Instagram hesabından paylaşımda bulunan Burak Özçivit, “Böylesine hassas ve üzücü bir konuyu sonradan öğrendim. Buna çok üzüldüm ve hemen gerekeni yaptım. Olacak” dedi.

Kevin Spacey ile görüşmesine tepki gösteren Burak Özçivit’ten ilk açıklama: Hassas konuyu yeni öğrendim, böyle bir duruma kesinlikle karşıyım. Burak Özçivit, Kevin Spacey ile olan fotoğraflarını sert tepkiler üzerine sildi. Katar’da cinsel tacizden yargılanan Kevin Spacey ile görüşen Burak Özçivit’e sosyal medyadan tepkiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu