Teknoloji

AMD, RX 7000 ve RX 6000 serisi ekran kartı alanlara The Last of Us Part I hediye ediyor

 
AMD, 28 Mart’ta PC platformuna ilk kez gelecek olan The Last of Us Part I için paket paketini duyurdu. 15 Nisan 2023 tarihine kadar belirli Radeon RX 7000 veya Radeon RX 6000 Serisi ekran kartlarını satın alan oyun severler, Bu ekran kartlarına sahip bilgisayarların yanı sıra 60$ değerinde The Last of Us Part I oyunu hediye edilecek.
 
The Last of Us Part I ayrıca AMD FidelityFX Süper Çözünürlük (FSR) 2.2’yi de destekler. Böylece oyunlarının her detayını yaşamak isteyen oyunseverler, AMD’nin en yeni ekran kartlarını satın alabilir ve daha da uygun performansla bu sıra dışı maceraya atılabilirler.
 
Oyuncular, 7000 serisine ek olarak, birinci sınıf özellikler sunan Radeon RX 6500 XT, Radeon RX 6650 XT, Radeon RX 6700 XT ve daha fazlasını içeren seçkin Radeon RX 6000 Serisi grafik kartlarını satın alarak bu oyun teklifinden de yararlanabilirler. performans ve harika fiyatlarla mevcuttur. . Kampanyaya dahil olan ekran kartları ise şu şekilde;
 
 
 
Oyun severler kampanya hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilir, kampanya koşullarına da göz atabilecekleri bu sayfadan oyun kodlarını kullanabilirler.
 
basın bülteni

habercatalzeytin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu